Co tě nezabije, to tě posílí a obzvlášť jestli tvoje najlepší kámoška je upír!

Leden 2013

Divné vysvědčení

31. ledna 2013 v 16:03 | Clawdeen Wolf
No na vysvědčení jsem měla samý jedničky. Ale stalo se mi, že jsem šla na wc a až jsem se vrátila, tak vysvědčení bylo úplně jiné! Byly tam napsané čtyři dvojky, šest trojek a nějaké jedničky, ale přece jsem předtím viděla, že mám samé jedničky a navíc tam bylo něco poškrábaného a jako by tam bylo něco nalepeného asi nějaký papírek. Ale to tam předtím nebylo.
Ale copak vidím, zdá se mi, že Toralei má samý jedničky, ale přece Toralei měla čtyři dvojky, šest trojek a nějaké jedničky, a najednou má samý jedničky, to je divné a pak mi to došlo. Toralei mi určitě vyměnila vysvědčení, na moje vysvědčení nalepila papírek se svým jménem a na její pak moje jméno. A když jsem přišla domů, tak se moji rodiče strašne zlobili a dostala jsem domácí vězení a nemohla jsem jít s ghoulmoškama do obchoďáku.
Ale pak si máma všimla, že vysvědčení nějak divně smrdí, jakokdyby ho mělo v rukou nějaké kočičí monstrum! A když jsem jí řekla, že podezřívám Toralei Stripe, že mi ukradla moje krásný výzo a podstrčila svoje hnusný známky, tak máma koukla blíž na vysvědčení a uviděla, že papírek se už odlepuje. Odlepila papírek a tam samozřejmě bylo jméno Toralei Sprite! Máma se naštvala a utíkala do školy za ředitelkou Krvákovou a křičela, jak je to možné, že už se krade i dobré vysvědčení! Krváková se hrozně moc omlouvala, byl to veliký skandál! A do ředitelny si zavolala Toralei, okamžitě! A na ni pak ječela a ne že jenom mě vrátili moje správné a dobré vysvědčení, ale Toralei dostala zpátky svoje trojky a navrch dvojku z chování!
Haha a to si doopravdy zasloužila!


A zase noví spolužák

30. ledna 2013 v 17:39 | Clawdeen Wolf
Zase noví spolužák a jmenuje se Moe Slow Moe Deadovitch páni dlouhí jméno co no a je mu 17. A je to přítel GhoulieMrkající

Zase nová spolužačka

30. ledna 2013 v 17:27 | Clawdeen Wolf
Zase nová spolužačka jmenuje se Scarah Screams a je jí 15. A její oblílená barva je zelená.

Zase nový spolužák

30. ledna 2013 v 17:18 | Clawdeen Wolf
No zase nový spolužák jmenuje se Invisi Billy no moc toho o něm nevým ale vím že je mu 15 a takhle vipadá!!

Nový spolužák

30. ledna 2013 v 17:06 | Clawdeen Wolf
No zase nový spolužák !!! Jmenuje se Hoodude Voodoo a je to panenka Voodoo a je mu 15.No je to trochu trouba ale někdy se nám hodí k něčemuUsmívající se

Co si myslím o Nefeře

30. ledna 2013 v 13:49 | Clawdeen Wolf
No co si myslím o Nefeře ??? Nefera je zlá, a je to sestra Cleo, samozřejmě, že je Nefera o tři roky staršý od Cleo a někdy se baví s Toralei a její partou, a chystaj nějaké plány !!!

Co si myslím o Purrsephone a Meowlody

30. ledna 2013 v 13:05 | Clawdeen Wolf
No co si myslím o Purrsephone a Meowlody ??? Obě dvě jsou zlé a víte proč ??? Protože se kamarádí s Toralei Sprite, dávejte si na tuto partu zlých koček pozor !!!

Co si myslím o Toralei

30. ledna 2013 v 12:37 | Clawdeen Wolf
No co si myslím o Toralei ??? Toralei je zlá a vžycky udělá nějakou neplechu!!! Ale někdy je hodná, ale moc se s ní nebavíme!!!


Co si myslím o Spectře

30. ledna 2013 v 12:06 | Clawdeen Wolf
No co si myslím o Spectře ??? Spectra je velice chytrá a ví všechno na světě! Proto mi Spectra říká, co se děje na škole MH a díky ní vám můžu říkat novinky Usmívající se A moc mi chutná ten piškotový koláč, co Spectra upeče, mňam! Mrkající


Co si myslím o Abbey

30. ledna 2013 v 11:41 | Clawdeen Wolf
No co si myslím o Abbey ??? Abbey je hodná a milá, no je trochu chladná, ani ne trochu, ale docela hodně Mrkající A když se mě dotkne, tak se zmrazím, proto od ní chodím dál, ale kamarádím se s ní Usmívající se

Moje oblíbené blogy: