Co tě nezabije, to tě posílí a obzvlášť jestli tvoje najlepší kámoška je upír!

Divné vysvědčení

31. ledna 2013 v 16:03 | Clawdeen Wolf
No na vysvědčení jsem měla samý jedničky. Ale stalo se mi, že jsem šla na wc a až jsem se vrátila, tak vysvědčení bylo úplně jiné! Byly tam napsané čtyři dvojky, šest trojek a nějaké jedničky, ale přece jsem předtím viděla, že mám samé jedničky a navíc tam bylo něco poškrábaného a jako by tam bylo něco nalepeného asi nějaký papírek. Ale to tam předtím nebylo.
Ale copak vidím, zdá se mi, že Toralei má samý jedničky, ale přece Toralei měla čtyři dvojky, šest trojek a nějaké jedničky, a najednou má samý jedničky, to je divné a pak mi to došlo. Toralei mi určitě vyměnila vysvědčení, na moje vysvědčení nalepila papírek se svým jménem a na její pak moje jméno. A když jsem přišla domů, tak se moji rodiče strašne zlobili a dostala jsem domácí vězení a nemohla jsem jít s ghoulmoškama do obchoďáku.
Ale pak si máma všimla, že vysvědčení nějak divně smrdí, jakokdyby ho mělo v rukou nějaké kočičí monstrum! A když jsem jí řekla, že podezřívám Toralei Stripe, že mi ukradla moje krásný výzo a podstrčila svoje hnusný známky, tak máma koukla blíž na vysvědčení a uviděla, že papírek se už odlepuje. Odlepila papírek a tam samozřejmě bylo jméno Toralei Sprite! Máma se naštvala a utíkala do školy za ředitelkou Krvákovou a křičela, jak je to možné, že už se krade i dobré vysvědčení! Krváková se hrozně moc omlouvala, byl to veliký skandál! A do ředitelny si zavolala Toralei, okamžitě! A na ni pak ječela a ne že jenom mě vrátili moje správné a dobré vysvědčení, ale Toralei dostala zpátky svoje trojky a navrch dvojku z chování!
Haha a to si doopravdy zasloužila!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené blogy: