Co tě nezabije, to tě posílí a obzvlášť jestli tvoje najlepší kámoška je upír!

Únor 2013

Mrzí mě to :-(

27. února 2013 v 19:39 | Spectra
Mrzí mě to, ale já fakt nemám čas sem psát Zamračený Jen někdy, platí ??? Mezitím se můžete kouknout na jiné blogy Usmívající se

Ahoooj

21. února 2013 v 9:47 | Spectra
Ahoooj, já vím, já vím, teď tu není Clawdeen, protože jela na dovolenou, tak mně poprosila, aď tady píšu za ní. Mimochodem já jsem Spectra V., jenom abyste věděli Usmívající se No a podle mých klíčovích faktů je Clawdeen na dovolený nemocná, takže budu tady psát dlouho. Ale já mám i svů vlastní blog, takže jen někdy sem budu psát, platí ??? No a já teď musím jít, teď jsem zjistila jednu věc a chci jí poslat všem, tak já jdu, ahooj.

Monstr trapas

18. února 2013 v 12:53 | Clawdeen Wolf
Víte, co se mi stalo včera ??

Zrovna jsem se koupala ve vaně. A chtěla jsem si umýt vlasy, ale šampon nikde. Pak jsem si vzpomněla, že šampon jsem nechala na stole v pokoji, tak jsem poprosila Kvílínu, aby mi ten šampon přinesla.

Až mi Kvílína přinesla šampon, tak jsem si ho dala na vlasy. A pak až jsem se umyla, tak jsem šla z vany a pak jsem se utřela. Když jsem byla úplně čistá, tak jsem si chtěla obléct nové pyžamo, které jsem si dneska koupila za svý penízkyUsmívající se A musela jsem se kouknout do zrcadla, jak vypadám v tom novém pyžamu.

A najednou jako kdybych viděla Clawdeen se zelenými vlasama. AaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaKřičící Já jsem tak křičela, že jsem omdlela. Za pár minut mě Kvílína probrala a kouká na mě a pochechtává se. Za chvilku se pochechtával i Clawd. Ale já jsem hlasitě zařvala na Kvílínu a Clawda . Kvílína a Clawd se lekli tak, že se přestali smát. A já jsem řekla: "TY ZA TO MŮŽEŠ, KVÍLÍNO!"

Ale Kvílína mi vysvětluje, že vzala to, co bylo na stole. Ale já nevěřím, pak se kouknu do pokoje na stůl a na stole je šampon. Tak co mi Kvílína přinesla za šampon ???

Ahá, já jsem se koukla do koupelny a byla to ZELENÁ BARVA ??? Zamračím se na Kvílínu. Ale vzpomněla jsem si, že zelenou barvu jsem si dala na stůl přesně vedle šamponu, takže zato nemohla Kvílína, ale jáMlčící Já jsem se Kvílíně omlouvala asi půl hodiny. A ty zelené vlasy mám až doteďNerozhodný

Tak já jdu ven, půjdu asi ke kadeřnici, ta si poradí s mýma vlasamaMrkající

Co se stalo na plese????

15. února 2013 v 17:40 | Clawdeen Wolf
Tak a ted už můžu konečně napsat, co se stalo na plese!!! Jo a omlouvám se, že jsem to nemohla napsat už hned ráno, protože jsem dlouho spalaMlčící No a chcete teda říct, jak bylo na plese ??? Samozřejmě, že se mi na plese Toralei smálaRozpačitý A ostatní taky !!!!!! Jenom Draculaura tleskala. Všichni vůbec nechápou, proč Draculaura tleská !! Ale až všichni viděli, že je Draculaura krásně oblečená, tak si řekli.....páni ta dívka je tak krásně oblečená, ta určitě ví, co je správně a co ne. Tak mi začali tleskatSmějící se

Školní ples

14. února 2013 v 18:28 | Clawdeen Wolf
Dnes se koná školní ples a já musím zavolat ghoulmoškám, nejdřív zavolám Frankie, jestli by měla čas jít ke mně domů ukázat si, co si vezmeme na ten školní ples. Ale Frankie neměla časZamračený A ostatní moje ghoulmošky taky neměli časZamračenýZamračenýZamračený Ale Draculaura ano, ale já jsem musela k ní domů. Nejdřív mi zakryla oči růžovým šátkem a já jsem stála asi hodinuNerozhodný A až mě Draculaura zavedla k zrcadlu, sundala mi růžový šátek z očí a pak najednou jsem byla úpně růžová, měla jsem růžové náušnice ve tvaru srce a pak růžové šaty se srdíčkami a měla jsem růžové punčocháče a Draculaura mi nabarvila vlasy na růžovo a pleť taky. Doufám, že na školnín plese se mi nikdo nebude smát, obzvlášť ToraleiMlčící No já ještě na tom plesu nejsem, protože ten ples je až večer a já se vrátím až o půlnoci. A protože bych ráno zaspala do školy, tak mám i v pátek volno, takže můžu vám napsat, jak bylo na plesu, ale až zítra!!!

Fotky Spectry

12. února 2013 v 15:42 | Clawdeen Wolf
To jsou fotky Spectry Usmívající se

Fotky Cleo

10. února 2013 v 15:50 | Clawdeen Wolf
To jsou fotky CleoUsmívající se

Fotky Lagoony

10. února 2013 v 15:40 | Clawdeen Wolf
To jsou fotky LagoonyUsmívající se

Fotky Frankie

10. února 2013 v 15:27 | Clawdeen Wolf
To jsou fotky FrankieUsmívající se

Fotky Draculaury

10. února 2013 v 15:15 | Clawdeen Wolf
To jsou Fotky DraculauryUsmívající se
Moje oblíbené blogy: