Co tě nezabije, to tě posílí a obzvlášť jestli tvoje najlepší kámoška je upír!

Březen 2013

Jsem tu zase já !!!!

15. března 2013 v 16:32 | Clawdeen Wolf
Tak jsem tu zase já Usmívající se

Já jsem byla na dovolené a byla jsem s Howleen na festivale, ale samozřejmě, že jsem se netvářila úplně spokojeně. Howleen si opět vzala mou tašku bez mého dovolení, takže jsem se s ní na festivalu nebavila Nerozhodný

No ale pak jsem byla nemocná, měla jsem puntíkatou horečku a ještě k tomu mě bolela hlava Plačící
Ale už jsem zdravá Usmívající seSmějící se

Zítra přijede Clawdeen

14. března 2013 v 17:32 | Spectra
Tak zítra přijede Clawdeen Usmívající se A zase vám bude sem psát, podle mých klíčových faktů Clawdeen přijede přesně ráno, takže dnes večer už by měla cestovat.

Chcete se něco naučit ??

13. března 2013 v 18:50 | Spectra
Ahooj, dnes vám chci ukázat, co se dá naučit pomocí klávesnice. Zmáčkněte alt a nějaké číslo jako třeba
alt + 1 = ☺, alt + 2 =☻, alt + 3 = ♥ a tak dále, chápete ????
Takže když budete chtít udělat smajlíka, můžete udělat takhle ☺

Nesnáším Heata

12. března 2013 v 14:15 | Spectra
Víte, co se mi stalo ??? Včera jsem si dělala jsem úkol a když jsem ho měla hotový, tak jsem šla spát. Ráno jsem šla do školy, a už jsem si vytahovala z desek úkol, ale najednou se oběví Heat. A začal se koukat na můj úkol, ale já jsem si z toho nic nedělala, pak přišla Abbey a chtěla jsem si s ní o něčem promluvit. Mezitím, co jsem si povídala s Abbey, tak Heat omylem šáhl na můj úkol a ten celý zhořel . ACH NÉ !!!! A to jsem ho napsala tak krásně !!! Určitě už nikdy nenapíšu tak krásně úkol Zamračený A to není všechno. Ještě mě pan učitel vynadal, že nemám úkol ZamračenýZamračenýZamračený Ale stejnak mohla jsem si zato sama. Příště už si budu dávat pozor.

Smailíky

3. března 2013 v 17:01 | Spectra
Ahooj všichni, já jsem dnes našla na internetě smiliky Smějící se A jestli chcete tak si je můžete kopírovat tady jsou !!!

Já co si myslím o Clawdeen

2. března 2013 v 11:40 | Spectra
Já co si myslím o Clawdeen ????? No dnes já vám řeknu, co si myslím o Clawdeen, jo ??? Clawdeen je milá a strašně ráda sem píše, co zažila. Já sice sem moc nepíšu, ale dnes jsem si řekla, že se do toho dámUsmívající se

Tak Clawdeen je 15 let a je milá, to už jsem říkalaSmějící se A její oblíbené jídlo je KRVAVÝ STEAK Šlápnul vedle ???????? To bych moc nejedla, já jím radši piškotový koláč Mrkající No jinak Clawdeen není vůbec špatná, až na to, že má ostré drápy a jednou mi Clawdeen sežrala jednu stránku a tu jsem potřebovala do školy !!! Byl to můj test ze školy a pak mě vyvolal pan učitel ve škole a chtěl si vzít můj test, aby mi ho mohl skontrolovat. Ale když jsem mu řekla, že ten test nemám, tak se rozzlobil a já jsem musela být po škole Zamračený Ale to bylo už dávno.
Moje oblíbené blogy: